دیدار هیئت رئیسه انجمن فریزبی با رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی

 هیئت رئیسه انجمن فریزبی با رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن فریزبی به نقل از روابط عمومی  فدراسیون ورزشهای همگانی، در این دیدار دکتر ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در توسعه همگانی رشته فریزبی اظهار داشت:  فریزبی رشته ای است که تندرستی ملی در بانوان و آقایان را می تواند تامین کند و باید با این رویکرد برنامه ها را در این انجمن پیش برد.

وی تاکید کرد: مدیران انجمن های ورزشی در فدراسیون ورزشهای همگانی مسئولیت سلامت و نشاط مردم را بر عهده دارند و این مهم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در بخش دیگری از سخنان خود فعالیت های انجمن فریزبی را مثبت ارزیابی کرد و افزود: باید استانهای فعال در این رشته ورزشی مورد تجلیل قرار گرفته و استانهایی که کمتر در این رشته اجرای برنامه داشته اند مورد ارزیابی و مسائل و مشکلات موجود در آن نیز برطرف شود.

ملایی گفت: در سال ۱۴۰۱ نیز از برگزاری دو رویداد بزرگ ورزش فریزبی در رشته آلتیمیت و همچنین طرح دیسک طلایی ۲ حمایت می شود.

وی تاکید کرد: باید طوری برنامه ها را توسعه داد که در ورزش فریزبی شاهد مشارکت بیش از پیش ورزشکاران باشیم.

رییس فدراسیون ورزشهای همگانی بیان کرد: فریزبی رشته جذاب ورزشی برای بانوان و آقایان است و خانواده ها است که امیدواریم با تلاش بیشتر برنامه های گستره فریزبی هر چه بیشتر شود همگانی تر شود.

ملایی با بیان اینکه امروز کم تحرکی ملی به یک بحران تبدیل شده است گفت:  افزایش مشارکت در ورزش همگانی را باید افزایش داده تا بیش از پیش در تندرستی و مشارکت مردم سهم داشته باشیم.
در این نشست نیز دکتر ذاکریان رییس انجمن فریزبی به ارایه گزارش عملکرد سال گذشته انجمن فریزبی و  تقدیم ورزشی امسال این انجمن پرداخت.

وی گفت: تابستان امسال مسابقات فریزبی در بخش آلتیمیت برگزار می شود.

ذاکریان گفت: برگزاری رویداد ملی دیسک طلایی ۲،  نیز از برنامه های ویژه انجمن فریزبی به منظور مشارکت حداکثری و همگانی مردم در این رشته است.

در این دیدار اعضای هیئت رییسه انجمن فریزبی به ارایه گزارش و دیدگاه های خود در بخش های مختلف از جمله فرهنگی و رویدادهای پیش روی این انجمن پرداختند.

انتهای پیام/