پایان مسابقات کشوری فریزبی بانوان در بندرعباس+نتایج

اختتامیه مسابقات کشوری رشته ورزشی فریزبی بانوان به میزبانی بندرعباس برگزار و نفرات برتر در ماده‌های مختلف مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی انجمن فریزبی، مسابقات کشوری ورزش فریزبی بانوان با حضور 11 تیم از استان‌های مختلف کشور در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس در مدت دو روز برگزار و در نهایت برترین‌های این رشته ورزشی با برگزاری مراسم اختتامیه در حضور مسئولان ورزشی استان و انجمن فریزبی از جمله اسماعیل بواشه رئیس و فاطمه جراره نایب هیئت ورزش‌های همگانی استان هرمزگان برگزار و جوایز به برگزیدگان اهدا شد.

سارا باقری نائب رئیس انجمن فریزبی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به میزبانی خوب بندرعباسی‌ها در میزبانی از این دوره از رقابت‌ها و قدردانی از مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس هیئت، مسئول کمیته فریزبی و سایر دست اندرکاران در میزبانی بانوان ورزشکار فریزبی اظهار داشت: این مسابقات در سه آیتم مسافت، دقت و MTA برگزار و با توجه به اینکه برگزاری رقابت برای ثبت رکوردها بود، رکورد داران آیتم‌های مختلف نیز مشخص شدند.

باقری گفت: در ماده دقت فاطمه خائفی دارابی از فارس، ملیحه دینارلو از فارس و سیده فاطمه شریفی نسب از خوزستان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در ماده مسافت نیز فائزه خلفی از خوزستان، فاطمه خائفی دارابی از فارس و حمیده جلوخانی از قم به ترتیب توانستند مقام‌های اول تا سوم را کسب کنند.

نائب رئیس انجمن فریزبی کشور گفت: در مادهMTA هم منیره غلام مشاک از خوزستان، فائزه خلفی از خوزستان و ریحانه احمدزاده از بوشهر توانستند به مقام های اول تا سوم دست یابند.

وی در پایان گفت: در بخش تیمی نیز استان خوزستان توانست رتبه اول را به خود اختصاص دهد و استان‌های فارس و بوشهر نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.