موافقت رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با برگزاری مرحله دوم دیسک طلایی فریزبی

در نشست مشترک بررسی عملکرد طرح ملی دیسک طلایی با حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی با برگزاری مسابقات آلتیمیت فریزبی در بهمن ماه 1400 موافقت شد.

به گزارش روابط عمومي انجمن فریزبی کشور، در این نشست که باحضور دکتر افشین ملایی رییس فدراسیون، دکتر آرازشی سرپرست سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی، دکتر ذاکریان رئیس انجمن فریزبی به همراه مجید محمودی دبیر و دکتر سارا باقری نائب رئیس انجمن فریزبی و حضور ناظرین فدراسیون در رویداد، خانم ها اکبرزاده و دولت آبای برگزار شد، گزارشی از برگزاری لیگ دیسک طلایی فریزبی آقایان و بانوان به عنوان بزرگترین رویداد فریزبی در سطح آسیا ارائه شد.
رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با قدردانی از برگزاری لیگ دیسک طلایی فریزبی به عنوان یکی از رویدادهای بزرگ ورزش همگانی در سال 1400 اظهار داشت: عملکرد انجمن فریزبی در سال جاری رضایت کننده و از انجمن های فعال فدراسیون ورزشهای همگانی بوده است که در این راستا با برگزاری مرحله دوم لیگ دیسک طلایی فریزبی در رشته آلتیمیت موافقت می شود.
دکتر ملایی تاکید کرد: ورزش فریزبی با توجه به کم هزینه بودن و قابلیت اجرا بودن در تمام سنین بین آقایان و بانوان باید بیش از پیش در راستای توسعه ورزش های همگانی معرفی شود.
رئیس انجمن فریزبی کشور نیز با قدردانی از رئیس ، نایب رییس و دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی، سرپرست سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی فدراسیون، اعضای هیئت رئیسه انجمن فریزبی و میزبانی روسای هیات های ورزش همگانی استانهای مازندران و گلستان در برگزاری لیگ دیسک طلایی اظهار داشت: لیگ دیسک طلایی فریزبی با هدف توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در تمام سطوح از جمله محلات، شهرستان ها و استانهای سراسر کشور در تمام رده های سنی با مشارکت بی نظیر مردم، ارگان ها و سازمان های مختلف از تاریخ 24 مهر لغایت 28 آبان ماه در فاز اول برگزار و نفرات برتر در رویداد قهرمانی کشور حضور پیدا کردند.
علی ذاکریان افزود: رویداد میدانی دیسک طلایی در بخش آقایان در استان مازندران شهرساری(6 لغایت 8 آذر) و بانوان نیز در استان گلستان شهر گنبدکاووس(9 لغایت 11 آذر) در آیتم های دقت، مسافت، و حداکثر زمان پرواز دیسک (MTA) برگزار شد و در بخش آقایان به ترتیب استانهای خوزستان، مازندران و بوشهر اول تا سوم و همچنین در بخش بانوان نیز استانهای خوزستان، فارس و آذربایجان غربی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
رئیس انجمن فریزبی تصریح کرد: در حال حاضر نیز آماده برگزاری رویداد آلتیمیت با حمایت فدراسیون در بهمن ماه هستیم و با توجه به اعلام آمادگی تعدادی از استانها و بررسی فنی فدراسیون ورزشهای همگانی به زودی جزییات و نحوه برگزاری مسابقات آلتیمیت فریزبی اعلام می شود.

انتهای پیام/