مسابقات فریزبی بانوان کشور به روایت رییس انجمن فریزبی ایران

دکتر علی ذاکریان رییس انجمن فریزبی ایران

دومین دوره لیگ دیسک طلایی فریزبی در بخش بانوان برگزار گردید.
لیگ دیسک طلایی فریزبی ایده جدید انجمن فریزبی کشور است که جهت معرفی، رشد و توسعه آوردش فریزبی به عنوان یک ورزش نوین در حال برگزاری است.

این رویداد به این صورت برگزار می گردد که اول در سطح محلات بعد در سطح شهرستان های استان ها و در نهایت با حضور برترین استان ها به صورت متمرکز و قهرمانی کشور برگزار می گردد. بیش از ۱۰ هزار ورزشکار خانم و آقا از سطح محلات تا قهرمانی کشور در این رویداد مشارکت نموده اند.

رویداد آلتیمیت فریزبی دختران با حضور ۱۰ تیم برتر کشور از ۱۲ لغایت ۱۵ آذر ماه در استان کرمان شهر ماهان برگزار گردید و تیم های همدان، اصفهان و سیستان و بلوچستان به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات را بدست آوردند. تیم کرمان کاپ اخلاق و تیم تهران به عنوان تاکتیکی ترین تیم انتخاب شد.

نفرات برتر به این رویداد به تیم ملی آلتیمیت فریزبی کشور دعوت خواهند شد.

در حین برگزاری رویداد اعضای هیات رییسه انجمن فریزبی، رییس هیات ورزش های همگانی استان کرمان و عوامل برگزاری مسابقات بر سر مزار مطهر شهید سرافراز و اسپه جبهه مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور یافتند و به مقام شامخ ایشان و سایر شهدای گلزار شهدای کرمان ادای احترام کردند.

در پایان جا دارد ار رییس محترم فدراسیون ورزش های همگانی جناب آقای دکتر خلیلی، رییس محترم هیات ورزش های همگانی استان کرمان جناب آقای جعفری ، مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کرمان جناب آقای پاریزی و تمامی دست اندرکارانی که در برگزاری این رویداد زحمات بسیار زیادی کشیدند تقدیر و تشکر کنم.

انتهای پیام/