برگزاری 3 رویداد بزرگ انجمن فریزبی در کشور تا پایان سال

رئیس انجمن فریزبی ایران از برگزاری سه رویداد بزرگ این انجمن تا پایان امسال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی انجمن فریزبی، علی ذاکریان با اعلام این خبر گفت: این سه رویداد ورزشی که با حمایت فدراسیون ورزش های همگانی و همکاری سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی این فدراسیون برگزار می شود، شامل مسابقات قهرمانی آلتیمیت پسران، رویداد میدانی دختران و پسران است.

وی بیان کرد: در حال حاضر رایزنی لازم با استان‌های مختلف برای میزبانی این مسابقات در حال انجام است و امیدواریم همچون رویدادهای قبلی انجمن فریزبی با استقبال ورزشکاران بتوانیم به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.

ذاکریان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری دومین دوره لیگ دیسک طلایی فریزبی در بخش بانوان خاطرنشان کرد: لیگ دیسک طلایی فریزبی ایده جدید انجمن فریزبی کشور است که در راستای معرفی، رشد و توسعه ورزش فریزبی به عنوان یک ورزش نوین در حال برگزاری است.

رئیس انجمن فریزبی تصریح کرد: این رویداد ابتدا در سطح محلات، پس از آن در سطح شهرستان های استان ها و در نهایت با حضور برترین استان ها به صورت متمرکز و قهرمانی کشور برگزار می شود که بیش از ۱۰ هزار ورزشکار خانم و آقا از سطح محلات تا قهرمانی کشور در این رویداد مشارکت کرده اند.

ذاکریان به برگزاری رویداد آلتیمیت فریزبی دختران در آذرماه امسال به میزبانی استان کرمان اشاره کرد و افزود: این مسابقات با حضور ۱۰ تیم برتر کشور از ۱۲ تا ۱۵ آذر ماه در استان کرمان برگزار و تیم های همدان، اصفهان و سیستان و بلوچستان به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات را بدست آوردند. تیم کرمان کاپ اخلاق و تیم تهران به عنوان تاکتیکی ترین تیم انتخاب که نفرات برتر به این رویداد به تیم ملی آلتیمیت فریزبی کشور دعوت می‌شوند.

رئیس انجمن فریزبی در پایان از دکتر خلیلی رییس فدراسیون ورزش های همگانی، دکتر مهدوی رئیس سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی فدراسیون، جعفری رییس هیات ورزش های همگانی استان کرمان، پایریزی مدیر ورزش و جوانان استان کرمان و تمام دست اندرکارانی که در برگزاری این رویداد زحمات بسیار زیادی کشیدند قدردانی کرد.