برگزاری مسابقات مجازی فریزبی دانشجویان/ مشارکت 111 دانشجو از 22 دانشگاه کشور

مسابقات همگانی مجازی فریزبی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های سراسر کشور با مشارکت 111 دانشجوی پسر و دختر 22 دانشگاه کشور به میزبانی دانشگاه قم و با همکاری انجمن فریزبی فدراسیون ورزشهای همگانی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن فریزبی کشور، در این رویداد ورزشی دانشجویان دانشگاه هایی از جمله  علامه طباطبایی، قم، اراک، موسسه آموزش عالی طلوع مهر، فنی و حرفه ای دختران شاهرود، علم و فناوری بهشهر، بیرجند، باهنر کرمان، ارومیه، بوعلی سینا همدان، فنی و حرفه ای پسران شاهرود، صنعتی سهند تبریز، شهید رجایی شیراز، پیام نور سمنان، یزد، دادگستری کل گیلان، مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر قزوین، مفید قم، گنبد، پیام نور شاهرود، شیراز و اصفهان با هم به رقابت پرداختند.

در پایان و در بخش دختران به ترتیب مهدیه چلیک فولادی و زهرا جعفری هر دو از دانشگاه فنی و حرفه ای شاهرود و الهه عیسی نیا دانشجوی دانشگاه علم و فناوری مازندران(بهشهر) مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش آقایان نیز علیرضا ذاکریان از دانشگاه علامه طباطبایی تهران، مازیار حاجی آقانژاد از دانشگاه علم و فناوری مازندران(بهشهر) و مسلم رمضانی نور نیز از دانشگاه عالی طلوع مهر قم به عنوان نفرات اول تا سوم  مسابقات همگانی مجازی فریزبی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور در بخش پسران شناخته شدند.

انتهای پیام/